úterý 5. listopadu 2013

Reklamace odrážedla FirstBike aneb dobří obchodníci nevymřeli!

Rád bych se podělil o následující zkušenost a zpětným odkazem tak alespoň trochu přispěl dobrým obchodníkům, kteří si to zaslouží.

Od dubna 2013 máme odrážedlo FirstBike, u kterého se minulý týden vylomilo sedátko - při běžné jízdě po chodníku se z něj vytrhla kovová objímka šroubu. V sobotu jsem psal do obchodu www.okolokola.cz, kde jsme odrážedlo koupili. V pondělí dopoledne se mi prodejce ozval, že věc předávají dodavateli. Dodavatel mi za cca 30 minut napsal e-mail s omluvou za vzniklé komplikace a požadavkem na sdělení poštovní adresy, na kterou mohou zaslat nové sedátko. Dnes je úterý 9h ráno a nové sedátko mám před sebou na stole.

Tomu říkám Zákaznický servis!

Porovnáním původního a nového kusu sedátka je zjevné, že objímky původního sedátka nebyly zcela zapuštěny do sedátka, proto došlo patrně k jejich vytržení. Je to ovšem jediná závada, která se po půl roce, poměrně aktivního používání, projevila.

Odrážedlo FirstBike mohu jen chválit. Jeho ergonomie a kvalita provedení jsou perfektní, nemluvě o jeho stylovosti, která dodá vašemu malému "cyklistovi" šmrnc! Až budete přemýšlet nad odrážedlem pro své děti, doporučuji FirstBike. Cenový rozdíl oproti levnějším alternativám se vám jistě navrátí v podobě Vaší spokojenosti i spokojenosti Vašich dětí. First Bike nabízí mnoho modelů, příslušenstvívychytávek a velký rozsah použití od cca 2 let věku. Nastavitelnost sedlovky je velká, navíc je možno dokoupit adaptér k zadnímu kolu, které FirstBike ještě více sníží. FirstBike poroste s Vaším malým cyklistou od útlého věku. Je to opravdu spíše "první kolo" než jen obyčejné odrážedlo.

Doporučuji FirstBike
specialistu na dětskou cyklistiku www.okolokola.cz!