pátek 22. února 2013

Hey Girl, Hey Boy VII. - 23.3.2013 - Cruz, Mark Smith, Teapack, Deep J

Jste připraveni na další ze série občasných zpestření, jinak jistě pestrých, sobotních nocí v klubu Sádek 2000 Dancehall? Že vás tu a tam naládujeme netradiční, neotřelou a především dozlatova vypečenou akcičkou s názvem Hey Girl, Hey Boy, si již mnozí z vás jistě zvykli. Ovšem nyní jsme zde s nabídkou sedmičky té nejpestřejší HgHb v její dosavadní historii!

Zleva: Mark Smith, Cruz, Teapack, Deep J


Již předchozí vydání koketovalo se širší rozmanitostí hudebních stylů v rámci jednoho večera. I sedmička představí tradiční tanyny na vlnách house a přidá i něco navíc - porcičku techna. Celé březnové menu jemně protkne drum and bass, o který si mnozí z vás v minulosti psali.

Pojďme tedy rovnou na věc! Z blanenské Freefall Crew (http://goo.gl/i1Z54) dorazí hned 3 DJs: Mark Smith, Cruz a rezident HgHb - Deep J. Mark Smith je znám nejen moravskému publiku svou láskou ke gramofonům a kvalitní funky house music. Cruz je naopak zastánce svižnějších techno rytmů. Mimo to, že jsou oba výbornými DJi, jsou také promotéry oblíbených mejdanů jako je Bublifuk, Ravin, Freefall Night, či letního festivalu Sex on the Beach, kde loni vystoupil například hvězdný John B.

Ředitelem drum and bassové složky večera nebude nikdo jiný, než DJ Teapack, mnohým z vás známý především z večírků Jungle Nights v poličském Divadelním klubu.

Třešničku na dortu tradičně ztělesní rezident Deep J (https://www.facebook.com/dj.deep.j)

Barman se taky vycajchnoval a rozhodl se nás zničit panákem Jima Beama za 25Kč včetně Coca Coly!!! Tak co, prijdeš? Dej vědět a necháme ti!

Pojďme si to tedy v kostce shrnout:

Kdy: 23.3.2013 
Kde: Dancehall 2000 Sádek u Poličky
Kdo: Cruz, Mark Smith, Teapack, Deep J
Za kolik: 50,-Kč