úterý 25. září 2012

Hey Girl, Hey Boy JE ZPĚT!


Kdy: 13.10.2012 
Kde: Sádek 2000 Dance Hall, Sádek u Poličky
Kdo: Javas, Beat Splitterz, Afterparty Kings 
Za kolik: 50,-Kč

Nezapomeň se připojit na Facebooku!

Ano! Po kratší pauzičce je tu další párty ze série Hey Girl, Hey Boy, a to již šestá. Pro nezasvědcené bych rád připomenul, že Hey Girl, Hey Boy je příležitostně pravidelná noc v oblíbeném klubu Sádek 2000 Dancehall v Sádku u Poličky.

V čem je HgHb jiná oproti standardnímu programu? Tato akce se stala pomyslným klínem, vsuvkou, výjimkou a při vší skromnosti si dovolím použít označení "třešničkou na dortu". Jejím hlavním posláním je nenásilné servírování undergroundu návštěvníkům klasických sádeckých, sobotních nocí. V minulosti jste dokázali, že vám takové menu velmi šmakuje, a proto my vytváříme další příležitosti, ze kterých VY tvoříte párty!

Není divu. Hey Girl, Hey Boy podává veškeré své chody s grácií a šarmem! V minulosti jste mohli, díky HgHb, slyšet sety v podání takových DJs, kterými jsou například Béla En, Andrea Fiorino v doprovodu vokalistky Madaleny Joao, djane Elite, legenda a mistr v oboru Chris Sadler. Poslední, pátou, akci jsme vám říznuli Michaelem C.

Ten, kdo by si chtěl zavzpomínat, jistě nepohrdne sestřihy z předchozích akcí. Ten, kdo snad ještě HgHb nenavštívil, má videa povinná! :-)

Tolik historie, vzhůru do budoucnosti! Připravili jsme pro vás šestou Hey Girl, Hey Boy s podtitulem "20 years edition". Klub Sádek 2000 totiž slaví 20. narozeniny, což jej naprosto jistě řadí mezi legendy místní taneční scény.

K tomuto významnému jubileu přijede popřát rovněž jedna z legend - brněnský DJ a producent JAVAS, který se svými sluchátky a náloží té nejlepší house music brázdí slušnou řádku let nejen české, ale i zahraniční kluby a festivaly. Více o tomto matadorovi taneční scény si můžete přečíst na jeho webu www.djjavas.com. Něco k poslechu naleznete zde: http://soundcloud.com/javas.

DJ Javas


Společně s Javasem vystoupí naši druzí hosté a to zástupci té mladší generace, projekt BeatSplitterz (www.facebook.com/beatsplitterz). Tito dva DJs, producenti a promotéři působí převážně v moravských klubech, jako jsou brněnské 7. nebe, či Perpetuum a na svědomí mají např. párty Calling Vibes nebo Escape. Jejich tvorbu si může poslechnout na http://soundcloud.com/beat-splitterz.

BeatSplitterz


Line up doplní příležitostně vystupující kolektiv ztřeštěných DJů Afterparty Kings.