středa 7. března 2012

Michael C v klubu Sádek 2000 Dancehall na HgHb5

DJ Michael C
Čtvrté vydání párty Hey Girl, Hey Boy v klubu Sádek 2000 Dancehall klepe na dveře! Připomínám, že 17.března se můžete těšit na Chrise Sadlera.

Bude tomu téměř rok od první akce z této série a zcela logicky se nabízí ohlédnutí za tím, co se v tomto směru za uplynulý rok v klubu událo. Nejpodstatnější informací pro vás zcela jistě bude, že vedení klubu hodlá nadále Hey Girl, Hey Boy podporovat, ba dokonce vám ji nabídnout mnohem častěji, než tomu bylo doposud.

Ano přátelé,
již nyní je znám termín HgHb5!
DJ Michael C

Zatímco první čtyři vydání vám zodpovědně servírovaly house music, pětka by měla přinést změnu v podání známého a respektovaného DJe Michaela C! Michael C působí na taneční scéně od roku 2004. Necelé 4 roky později začal také vydávat vlastní skladby a remixy. Jeho osobitý "sound" je obecně znám jako směsice trance, elektra a techna. V naší komunikaci k připravované Hey Girl, Hey Boy 5 mi prozradil, že v poslední době stále více inklinuje k house music. Nejen proto je skvělé, že přijal naše pozvání do Sádku, kde již vystoupil i v minulosti.

Dosavadní flow předchozích HgHb tak možná opravdu pozvolna vybublá z čistě houseových rytmů do euforických, tranceově laděných, ploch. Inu, bude jaro! Sluníčko v nás probouzí novou vlnu energie a inspirace. Pojďme si naložit dávku emocí v podobě setu DJe Michaela C :-)

Sledujte náš blog! Další důležité informace budeme zveřejňovat průběžně.
Prozatím doporučuji navštívit osobní stránky Michaela C - http://www.djmichaelc.com

A nezapomeňte! 
17.března - Chris Sadler a Jim Beam s Colou v klubu Sádek 2000 Dancehall. Vstupné 50Kč, doprava zajištěna - více na www.sadek2000.cz CU There!