pátek 23. března 2012

Michael C 14.04.2012 Sádek 2000 Dancehall

Hey Girl, Hey Boy - the real Saturday night v klubu Sádek2000 Dancehall v Sádku u Poličky na sebe se svým pátým vydáním, nazvaným "SPRING Edition", nenechala dlouho čekat!

Jak jsem již v tomto blogu předeslal, další hvězdou, kterou vám v Sádku v rámci Hey Girl, Hey Boy naservírujeme, není nikdo jiný, než DJ Michael C!

Michael C působí na taneční scéně od roku 2004. Necelé 4 roky později začal také vydávat vlastní skladby a remixy. Jeho osobitý "sound" je obecně znám jako směsice trance, elektra a techna. V naší komunikaci k připravované Hey Girl, Hey Boy 5 mi prozradil, že v poslední době stále více inklinuje k house music. Nejen proto je skvělé, že přijal naše pozvání do Sádku, kde již vystoupil i v minulosti. Doporučuji navštívit osobní stránky Michaela C - http://www.djmichaelc.com

Společně s Michaelem vystoupí naši druzí hosté - projekt BeatSplitterz (http://www.facebook.com/beatsplitterz). Tito dva DJs, producenti a promotéři ve dvou osobách působí převážně v moravských klubech, jako jsou brněnské 7.Nebe, či Perpetuum. Na svědomí mají například i párty Calling Vibes. Poslechněte si jejich tvorbu zde: http://soundcloud.com/beat-splitterz.


Line up doplní tradičně rezident Deep J (http://www.facebook.com/dj.deep.j)

A na závěr malá rekapitulace:
  • Hey Girl, Hey Boy 5 (SPRING Edition)
  • 14.dubna 2012
  • Michael C, BeatSplitterz, Deep J
  • Sádek 2000 Dancehall, Vstupné 50Kč

Sledujte tento blog a neunikne vám nic ohledně příští Hey Girl, Hey Boy!