pondělí 19. března 2012

Hledá se tvář festivalu Sex on the Beach 2012

Všichni máme jistě radost, že jaro už je konečně tady, ale Freefall Crew již myslí na léto a jeho oslavu v podobě 6. ročníku open air festivalu Sex on the Beach 2012. Kdy a kde se letos sejdeme, už víte z předchozího článku. Nyní se na vás obracíme se zajímavou nabídkou. Stejně jako minulý ročník i letos hledáme tvář festivalu. Tentokrát však nehledáme pouze holku, ale i kluka. Obě tváře pak budou z plakátu i video upoutávky zvát na letošní letní mejdan.

Myslíš, že právě ty jsi ta správná osobnost? Pošli nám fotku celé postavy (nejlépe nějakou letní) na e-mail info@freefallcrew.cz a my z došlých fotek vybereme 3 holky a 3 kluky do užšího finále. Poté hlas lidu na facebooku rozhodne, kdo bude letošními tvářemi festivalu.

A co můžeš získat?

Nabízíme 2 VIP vstupy na akci včetně ubytování v Country hotelu Svitavice. Mimochodem mít VIP vstupenku u nás znamená, že máte přístup do zákulisí, kde se potkáte s DJi i pořadateli a můžete si s nimi dát panáka na baru, kde nemusíte platit. To není špatná nabídka, co myslíte?

Soutěž je určena pro osoby starší 18 let a uzávěrka pro zasílání fotografií je 25.3.2012. Následné hlasování na facebooku bude probíhat od 26.3. do 1.4.2012.