pátek 24. února 2012

Sex on the Beach 2012 - Open Air Dance Music Festival


Přestože počasí se pozvolna začíná lepšit, venku je stále celkem nevlídno. Tím pádem příjde možná vhod něco na zahřátí. Někdo rád horký čaj, čokoládu, grog nebo svařák… My bychom vás také rádi zahřáli. Máme pro vás horkou zprávu!

Freefall Crew letos opět pořádá další ročník oblíbené letní párty pod širým nebem a opět v areálu rekreačního areálu Svitavice na břehu přehrady Křetínka u Letovic. A už také víme kdy!

Sex on the Beach Open Air 2012 se uskuteční  v pátek 13. července. Toto datum si už nyní zapište do kalendáře. Věříme, že už se teď mnozí z vás na tuto událost těší. My také! Hlavně se ale těšíme na to, až se na Svitavici všichni společně potkáme a užijeme si léto.

O dalších novinkách vás budeme nadále průběžně informovat. Ale vše hezky popořádku. Zatím můžete mrknout, jak to vypadalo na minulém ročníku – Sex on the beach open air 2011.
Vězte však, že letos bude akce ještě vypečenější než loni a že vás čeká opravdu nevšední zážitek, který prostě musíte prožít na vlastní kůži.

Přidej se ke skupině Freefall Crew na Facebooku nebo hledej oficiální událost "Sex on the Beach 2012" a budeš vědět o všech novinkách, které se tohoto mejdanu týkají!

A jak to vlastně loni vypadalo?