středa 11. ledna 2012

Novinky na Upeer.Com

Po delším přemýšlení "co dál" jsem se rozhodl ukončit fungování webu Upeer.Com v podobě informačního serveru o taneční hudbě v okolí města Poličky. V této sféře se již nijak výrazně nepohybuji, přibyly nové zájmy a činnosti, o kterých mohu v současné době na web napsat mnohem víc. Výsledkem této rozvahy je vytvoření nového osobního blogu.

Zajímavý obsah z původního serveru Upeer.Com byl překlopen i sem a původní odkazy byly přesměrovány na nové články v tomto blogu.

Server Upeer.Com i tento blog budou ještě nějakou dobu fungovat v přechodné době, během které by se měl z hlavní stránky Upeer.Com stát pouze rozcestník webů, spojených s mými aktivitami. Tento blog bude fungovat samostatně. Pro zjednodušení si zapamatujte adresu http://blog.upeer.com, která vás na tento blog pohodlně přivede.

Vzhledem k jednoduchosti použitého systém Google Blogger bych měl být schopen pružněji publikovat informace, což by pro vám mělo přinést zajímavější čtení oproti původnímu informačnímu serveru Upeer.Com.

Upeer